Analgosedace

Analgosedace u dětí

V případech kdy děti nechtějí spolupracovat během ošetření, ať už z důvodu nepřekonatelného strachu, nízkého věku nebo v důsledku negativních zkušeností od jiných lékařů, existuje možnost spravit zoubky v analgosedaci (uspání).

Během tohoto ošetření, anesteziolog MUDr. Tuzar uvede dítě do řízeného spánku a za monitorace životních funkcí probíhá stomatologické ošetření. Jedná se o vysoce bezpečnou metodu, kdy děti mají na celý zážitek amnézii. Nedochází tak k vytvoření psychického bloku z ošetření u lékaře. S velkou výhodou doporučujeme ošetření v případě vícečetných kazů.

Analgosedace u dospělých

Revoluční způsob ošetřování dospělých pacientů, kteří mají strach ze zubního ošetření. S výjimkou komplikovaných chirurgických zákroků, lze v naší ordinaci podstoupit v analgosedaci všechny typy výkonů – od výplní, přes extrakce, dentální hygienu, endodontické ošetření až po protetické práce.

Analgosedace není celková anestezie, jedná se o tzv. Řízený spánek. Analgosedaci doplňujeme o lokální anestezii, případně i analgetika podaná do žíly, takže pacient necítí bolest a na celé ošetření má amnézii.

Ošetření v analgosedaci NENÍ HRAZENO ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNOU!